76. Jarosław Jaśnikowski, Stary młyn, 2011

1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 60 cm

sygnowany l.d.: JJ2011, sygnowany i opisany na odwrociu: JJ|JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI| ‘STARY MŁYN’|PASIECZNIK02.03.2011| NR.-479, dołaczony certyfikat autorski
2. Cena wywoławcza: 38000
3. Cena końcowa: 40000

SKU: 63d0e2277250 Kategoria: Product ID: 24833