74. Katarzyna Słowiańska - Kucz - Dziewczynka z laleczką, 2021

CENA WYWOŁAWCZA:

ESTYMACJA: –

olej, płótno, 33 x 41 cm

sygnowany l.d.: K.S 2021

Droit de Suite