Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki74. Katarzyna Słowiańska-Kucz, Dziewczynka z laleczką, 2021 74. Katarzyna Słowiańska-Kucz, Dziewczynka z laleczką, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 33 x 41 cm sygnowany l.d.: K.S 2021 2. Cena wywoławcza: 4500 3. Cena końcowa: 4800 SKU: 7b5aacd05a0a Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25537