Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki71. Jan Bonawentura Ostrowski, Rajskie jabłko, 2022 71. Jan Bonawentura Ostrowski, Rajskie jabłko, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno,70 x 60 cm, w oprawie 73,5 x 63,5 cm sygnowany: BoNaVenTuRa 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 0 SKU: e2b869378038 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24824