7. Sabina Maria Grzyb, Soulmate, 2021
1. Opis pozycji: olej, akryl, płótno, średnica: 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘SABINA MARIA GRZYB | SOULMATE | 2021 r’
2. Cena wywoławcza: 14000
3. Cena końcowa: 14000