68. Agata Kus, Is that yoga, 2017

1. Opis pozycji: olej, kolaż, płótno, 18 x 24 cm, w oprawie/ szkło muzealne 30 x 24,5 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: Is that yoga| olej, kolaż| 18 x 24 cm | 2017 |A.Kus |
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 17000

SKU: e969bda1cac0 Kategoria: Product ID: 25525