Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki67. Jacek Pałucha, bez tytułu, 2013 67. Jacek Pałucha, bez tytułu, 2013 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 32 x 36,5 w świetle passe partout, w oprawie 56 x 50, 6 cm sygnowany p.d. : J.Pałucha 2013 2. Cena wywoławcza: 1800 3. Cena końcowa: 2300 SKU: fa23841a8bcf Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24817