65. Piotr Jakubczak, W ogrodzie oliwnym III, 2018

1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 60 cm, w oprawie 99 x 79 cm

sygnowany l.d.: Jakubczak, sygnowany i opisany na odwrociu: PIOTR JAKUBCZAK W OGRODZIE OLIWNYM III 2018 80 x 60
2. Cena wywoławcza: 4500

SKU: d513ee7e3f2d Kategoria: Product ID: 24814