64. Vadim Voitekhovitch, Początek, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 75 x 55 cm

sygnowany p.d.: Voit.2022, opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: Vadim Voitekhovitch | 2022 r. | ‘POCZĄTEK’ | 75 x 55 CM
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 19000

SKU: 7ebe3a36ef20 Kategoria: Product ID: 24812