61. Waldemar Jerzy Marszałek, Z cyklu znaki zodiaku – Wodnik

1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 40 cm, w oprawie 65,5 x 55,5 cm

sygnowany p.d.: W. J. Marszałek 2021, pieczęć MARSZAŁEK na odwrocie, napis na ramie MARSZAŁEK
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 7000

SKU: 167afca5fa5b Kategoria: Product ID: 24808