Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki61. Janusz Orzechowski, Night girl, 2022 61. Janusz Orzechowski, Night girl, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 120 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 65d6a1971a81 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25511