Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki6. Maria Kiesner, Japonia, 2022 6. Maria Kiesner, Japonia, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 100 x 140 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 2022 | Japonia | Maria Kiesner | 2. Cena wywoławcza: 5000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 346168df632c Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25397