6. Artur Smoła, Źródło.Cienka jest granica między miłością a nienawiścią, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 130 x 110 cm

sygnowany i opisany na odwrociu:ASMOLA 2022 , ŹRÓDŁO. CIENKA JEST GRANICA MIĘDZY MIŁOŚCIĄ A NIENAWIŚCIĄ.
2. Cena wywoławcza: 5000
3. Cena końcowa: 5000

SKU: a6ce6a45b4d3 Kategoria: Product ID: 24938