59. Stanisław Fijałkowski, bez tytułu, 1995

1. Opis pozycji: akwarela, ołówek, papier, 14,7 x 20,7 cm oprawione w szkło muzealne 19,5 x 26 cm

sygnowany i opisany na przodzie: 2 VIII 95 | SF| 34 i/ 35
2. Cena wywoławcza: 4500
3. Cena końcowa: 4800

SKU: 5dc1fca3162b Kategoria: Product ID: 24804