Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki58. Michał Cygan, Pożar na osiedlu, 2021 58. Michał Cygan, Pożar na osiedlu, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 60 x 90 cm sygnowany p.d.: M.Cygan, sygnowany i opisany na odwrociu: Michał Cygan | Pożar na osiedlu| 2021|werniks| 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 6500 SKU: 5ae7245315ef Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25037