57. Stanisław Baj, Rzeka Bug wiosenna, 2021

1. Opis pozycji: olej, płótno, 33 x 24 cm, w oprawie 27 x 36 cm

sygnowany p.d.:S.Baj, sygnowany i opisany na odwrociu:Stanisław Baj|Rzeka Bug|Wiosenna | 2021
2. Cena wywoławcza: 12000
3. Cena końcowa: 16000

SKU: 9ad526f6b2f5 Kategoria: Product ID: 24800