57. Leszek Żegalski, Malareczka, 2017

1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 130 x 60 cm, w oprawie 149 x 79 cm

sygnowany p.d.: ŻEGALSKI 2017, sygnowany i opisany na odwrociu: ŻEGALSKI | 2017|?? MALARECZKA?|
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 19000

SKU: ff4d8f69b202 Kategoria: Product ID: 25503