55. Jacek Sempoliński - Czaszka, 1997

CENA WYWOŁAWCZA: 16 000

ESTYMACJA: 22 000 – 32 000

olej, płótno, 80,5 x 65 cm

sygnowany na odwrociu:Sempoliński |grudzień 97| czaszka|

droit de suite