Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki55. Andrzej Fogtt, Brda, 2021 55. Andrzej Fogtt, Brda, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 70 cm sygnowany p.d.: FOGTT 2021 2. Cena wywoławcza: 15000 3. Cena końcowa: 19000 SKU: 71e6f64b6015 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25499