Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej52. Krzysztof Ludwin, Podwodne miasto wedug poezji Kasi Krenz,2020 52. Krzysztof Ludwin, Podwodne miasto wedug poezji Kasi Krenz,2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 150 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 5500 SKU: aa38d4428e7d Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25219