Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki51. Agata Kus, bez tytułu, niedatowany 51. Agata Kus, bez tytułu, niedatowany Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: kredka, papier, 35 x 26,5 w świetle passe partout sygnowany p.d.:A.Kus 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 9000 SKU: fa2dacbc177c Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25491