Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej5. Kaja Solecka, Water, 2022 5. Kaja Solecka, Water, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 20 x 20 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 1500 SKU: dcce74f6d232 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25125