Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki5. Agata Głogowska, Nadreakcja 2, 2021 5. Agata Głogowska, Nadreakcja 2, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 130 cm sygnowany i opisany na odwrociu: Agata Głogowska|Nadreakcja2 |2021| 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 7500 SKU: 0c3cc9ef290e Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24936