49. Tomasz Sętowski, Ocean myśli, 2007

1. Opis pozycji: olej, płótno, 150 x 120 cm , w oprawie 181 x 151 cm

sygnowany p.d.:T.Sętowski, sygnowany i opisany na odwrociu:’Ocean myśli’|Tomek Sętowski|olej, płótno 2007|120 x 150 cm|
2. Cena wywoławcza: 80000

SKU: 51f8f42d6418 Kategoria: Product ID: 24784