47. Jacek Sienicki, Postać siedząca, niedatowany

1. Opis pozycji: olej, płótno, 146 x 100 cm

obraz pochodzi ze zbiorów rodzinnych, potwierdzenie autentyczności obrazu na certyfikacie wystawionym przez córkę artysty
2. Cena wywoławcza: 60000
3. Cena końcowa: 60000

SKU: ee18f3260fe4 Kategoria: Product ID: 25483