46. Rafał Olbiński, Zastępstwo występowania

1. Opis pozycji: olej, akryl, płótno, 46 x 46 cm, w oprawie 50 x 50 cm

sygnowany l.d.Olbiński, z tyłu dwie naklejki: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie- obiekt prezentowany na wystawie monograficznej Rafała Olbińskiego 17 grudnia 2021 – 21 lutego 2022; Muzeum Narodowe w Kielcach-obiekt prezentowany na wystawie monograficznej Rafała Olbińskiego w dniach 01 lipca – 31 października 2021.Dołączone katalogi z wystaw.
2. Cena wywoławcza: 70000
3. Cena końcowa: 90000

SKU: 54eb4d850ee7 Kategoria: Product ID: 25481