Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej46. Marcin Telega, Pani Józefa z cyklu Nokturn, 2017 46. Marcin Telega, Pani Józefa z cyklu Nokturn, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 65 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 2600 SKU: 8254755556d5 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25207