45. Jan Dobkowski, Z cyklu Himalaje VI, 2002

1. Opis pozycji: akryl, płótno 197 x 147 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jan Dobkowski| Z CYKLU HIMALAJE VI 2002|AKRYL|197 x 147 cm| obraz prezentowany na wystawie w Galerii Opera Teatru Wielkiego 28.01.2016-06.03.2016
2. Cena wywoławcza: 60000
3. Cena końcowa: 65000

SKU: 11aa16f061c0 Kategoria: Product ID: 24777