Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki44. Rafał Masiulaniec, bez tytułu, 2020 44. Rafał Masiulaniec, bez tytułu, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 80 x 100 cm w oprawie 85 x 105,5 cm sygnowany i opisany na odwrociu: MASIULANIEC| R | 2020| 2. Cena wywoławcza: 18000 3. Cena końcowa: 0 SKU: e0d52ea79fac Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24775