42. Edward Dwurnik, Plac Zamkowy, 2017

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 65 x 81 cm, w oprawie 97,5 x 113 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: E.Dwurnik 2017| Plac Zamkowy | NR XI 855-7196|, dołączony certyfikat autora
2. Cena wywoławcza: 60000
3. Cena końcowa: 60000

SKU: 2fc4c176c424 Kategoria: Product ID: 25007