Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki42. Barbara Broda, bez tytułu, 2022 42. Barbara Broda, bez tytułu, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 60 cm sygnowany p.d.: BB 22 2. Cena wywoławcza: 1800 3. Cena końcowa: 1900 SKU: aa704b95f2ce Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25473