40. Jan Dobkowski, Z cyklu Obrazy magiczne IX, 1975/2020

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 54 x 54 cm, w oprawie 59 x 59 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jan Dobkowski| Z CYKLU OBRAZY MAGICZNE IX | 1975/2020 | AKRYL| 54 cm X 54 cm
2. Cena wywoławcza: 18000
3. Cena końcowa: 34000

SKU: 9df414df2e35 Kategoria: Product ID: 25003