Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej38. Mira Skoczek-Wojnicka, Kobieta z błękitnym sześcianem, 2022 38. Mira Skoczek-Wojnicka, Kobieta z błękitnym sześcianem, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 4000 SKU: 2f59aa3b6890 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25191