38. Anna Jagodova, Zmierzch, 2021
1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: Zmierzch| olej na płótnie| 60 x 40 cm | 2021 | Anna Jagodova|
2. Cena wywoławcza: 3500
3. Cena końcowa: 4000