Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki37. Katarzyna Karpowicz, Akrobaci, 2022 37. Katarzyna Karpowicz, Akrobaci, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, papier, 30 x 40 cm, w oprawie 56,5 x 65,5 cm sygnowany p.d.: Kat.Karpowicz 22 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 13000 SKU: 004103dd7588 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24997