36. Martyna Czech, Zimne odgrodzenie, 2019

1. Opis pozycji: technika mieszana (olej, topiona parafina, tempera, kredki woskowe) 100 x 130 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: MARTYNA CZECH| ZIMNE ODGRODZENIE |olej | topiona parafina| kredki woskowe| 100 x 130 cm| 2019|
2. Cena wywoławcza: 15000

SKU: 223c7d7cbb62 Kategoria: Product ID: 25461