35. Grażyna Bieganik, Kształt wody, 2020/2022
1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: GRAŻYNA BIEGANIK 2020- 2022 | ‘KSZTAŁT WODY| OM’| NR.K-24 |
2. Cena wywoławcza: 3000
3. Cena końcowa: 3000