Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki34. Katarzyna Karpowicz, N, 2021 34. Katarzyna Karpowicz, N, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 100 cm sygnowany z przodu. K.Karpowicz 21, sygnowany i opisan na odwrociu:KATARZYNA KARPOWICZ| ‘N’| 100 x 100 |olej/płótno|2021 2. Cena wywoławcza: 25000 3. Cena końcowa: 32000 SKU: a1cb2549d788 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24756