32. Vadim Voitekhovitch, Skrzydła nad Wawelem, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 70 x 100 cm , w oprawie 92,5 x 122,5 cm

sygnowany p.d.: Voit.2022, opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: SKRZYDŁA NAD WAWELEM | VADIM VOITEKHOVITCH | 2022|
2. Cena wywoławcza: 12000
3. Cena końcowa: 14000

SKU: 1641de0e4d16 Kategoria: Product ID: 24988