Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki31. Joanna Sarapata, Bez tytułu 31. Joanna Sarapata, Bez tytułu Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: pastel, papier, niedatowany, 100 x 70 cm, w oprawie 103 x 73,5 cm sygnowany p.d.: SARAPATA 2. Cena wywoławcza: 5000 3. Cena końcowa: 7000 SKU: 40b2e754db69 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24750