3. Marcin Gregorczuk (Blubird),  Woman on a Journey, 2022

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 80 x 80 cm

sygnowany i opisany ma odwrociu: Blubird 2022| Woman on a Journey | Marcin Gregorczuk|
2. Cena wywoławcza: 4000
3. Cena końcowa: 4000

SKU: 44d1344d0449 Kategoria: Product ID: 25391