Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki3. Łukasz Patelczyk, Ambient, 2019 3. Łukasz Patelczyk, Ambient, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 120 cm sygnowany i opisany na odwrociu:’Ambient’|2019 |Łukasz Patelczyk| 2. Cena wywoławcza: 24000 3. Cena końcowa: 32000 SKU: 5a5d17005b63 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24932