Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki29. Anna Alicja Trochim, Żyć z nadzieją, 2021 29. Anna Alicja Trochim, Żyć z nadzieją, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 80 cm opisany na odwrociu:Anna Alicja Trochim| Żyć z nadzieją | 2021| 2. Cena wywoławcza: 4200 3. Cena końcowa: 4200 SKU: b8f431ccec27 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24982