27. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 23 I – 13 II, 2014

1. Opis pozycji: olej, płótno, 24 x 33 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK|DZIENNIK 23 I – 13 II |33 x 24 |2014|
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 12000

SKU: 379ba94fb008 Kategoria: Product ID: 24978