26. Tomasz Sętowski, Skrzypek
1. Opis pozycji: brąz, patyna, podtswa kamienna, wysokość z podstawą 20 cm
sygnowany na prawym skrzydle: Sętowski
2. Cena wywoławcza: 3500
3. Cena końcowa: 4800
2. Cena wywoławcza: 3500
3. Cena końcowa: 4800