Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej24. Marek Niedojadło – Cichoński, Pejzaż z Grabna, 2019 24. Marek Niedojadło – Cichoński, Pejzaż z Grabna, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 2200 SKU: 524a6e1c1931 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25163