24. Edward Dwurnik - cykl XXV, obraz nr 158, 2003

CENA WYWOŁAWCZA: 80 000

ESTYMACJA: 150 000 – 180 000

akryl, płótno, 255 x 175, w oprawie 261 x 181

sygnowany i opisany na odwrociu: 2003|E.DWURNIK|NR:158|XXV|158|2983|

droit de suite