22. Stanisław Baj, Rzeka Bug – Ucho Igielne, 2021

1. Opis pozycji: olej, płótno, 150 x 80 cm

sygnowany p.d.:S.Baj, sygnowany i opisany na odwrociu: Stanisław Baj |Rzeka Bug | Ucho igielne| XI | 2021 |
2. Cena wywoławcza: 30000
3. Cena końcowa: 40000

SKU: 2651923637e7 Kategoria: Product ID: 25429