21. Edward Dwurnik, Zaułek, 1969

1. Opis pozycji: litografia, papier, 42 x 41 cm, w oprawie 73 x 69 cm

sygnowany i datowany ołówkiem u dołu:litografia 4/5| 42 x 41|pt.Zaułek| sygnowany p.d. E.Dwurnik, 69, pieczęć autorska p.d.: ‘LITOGRAFIA | 4/5 | 833 | E. DWURNIK’
2. Cena wywoławcza: 4000
3. Cena końcowa: 5500

SKU: 71279bfa84d6 Kategoria: Product ID: 25427