Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki20. Jan Bonawentura Ostrowski, Dziewczyna ze złotą kulą, 2022 20. Jan Bonawentura Ostrowski, Dziewczyna ze złotą kulą, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 81 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3400 SKU: 3ee6149094d8 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25425