Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki2. Michał Cygan, Obrońcy kościoła, 2020 2. Michał Cygan, Obrońcy kościoła, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, akryl, spray, płótno, 150 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 9500 SKU: 5373fabd2889 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24695